Kontakt

Dom Pogrzebowy Carcadia

Napisz do nas

7 + 15 =

Skontaktuj się z nami

Telefon

tel.: (44) 633 05 81

E-mail

biuro@carcadia.com

Biuro

97-400 Bełchatów

Al. Włókniarzy 40

Formularz

Kliknij tutaj

Dane bankowe

 

KONTO BANKOWE PL

Kod SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Bank: BS O/Szadek

Numer Konta: 23 9269 0004 0000 0286 3000 0010

KONTO BANKOWE EUR (IBAN)

Numer Konta: PL 49 1240 3158 1978 0011 0237 5740

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pogrzebu

Jakie dokumenty będą potrzebne do zorganizowania pogrzebu?

Akt zgonu wystawiony przez lekarza – dokument potwierdzający fakt śmierci osoby, który jest niezbędny do wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Akt zgonu zawiera informacje dotyczące przyczyny zgonu oraz datę i miejsce śmierci.

Dowód osobisty zmarłego – dokument tożsamości, który potwierdza tożsamość zmarłej osoby. Jest niezbędny do wypełnienia różnych formalności związanych z pogrzebem, takich jak załatwianie formalności związanych z administracją państwową, bankami, ubezpieczycielami itp.

Dokument potwierdzający prawo do decydowania o pochówku – może to być testament lub inny dokument prawny, w którym zmarła osoba określiła swoje życzenie co do sposobu pochówku.

Ewentualnie dokumenty związane z ubezpieczeniem na życie – jeśli zmarła osoba posiadała ubezpieczenie na życie.

Jak otrzymać zasiłek pogrzebowy?

 Aby ubiegać się o zasiłek pogrzebowy, należy zgromadzić pewne istotne dokumenty, w tym:

1. Karta zgonu zmarłej osoby – oficjalny dokument potwierdzający fakt zgonu, niezbędny do wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.

2. Dowód osobisty zmarłej osoby – dokument tożsamości, który jest niezbędny do potwierdzenia tożsamości zmarłej osoby w procesie ubiegania się o zasiłek pogrzebowy.

3. Dokument tożsamości osoby starającej się o zasiłek (np. małżonka/małżonka) – aby złożyć wniosek, osoba ta również musi udokumentować swoją tożsamość.

4. Ewentualny akt małżeński – dokument potwierdzający prawny związek małżeński między zmarłą osobą a osobą starającą się o zasiłek.

5. Dodatkowe dokumenty potwierdzające uprawnienia do świadczenia, takie jak: świadectwo urodzenia dzieci zmarłej osoby czy zaświadczenie o zatrudnieniu – te dokumenty mogą być wymagane w zależności od przepisów i procedur, aby dodatkowo udokumentować status i sytuację finansową rodziny zmarłej osoby.

Jakie kwiaty a pogrzeb wybrać?

W krótce…

Co zrobić jeżeli osoba zmarła daleko od domu?

W przypadku, gdy śmierć bliskiej osoby nastąpi z dala od domu, możemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w organizacji międzynarodowego transportu zmarłego. Prosimy o natychmiastowy kontakt z nami, abyśmy mogli jak najszybciej rozpocząć procedurę przewiezienia zmarłego do Domu Pogrzebowego. Nasz zespół będzie z Państwem na każdym kroku, zapewniając wsparcie i pomoc w tym trudnym czasie.

Nasze zakłady

Dom Pogrzebowy Carcadia

97-400 Bełchatów Al. Włókniarzy 40

biuro@carcadia.com

tel.: (44) 633 05 81

Dom Pogrzebowy Grupa Carcadia S.C.

97-300 Piotrków Trybunalski ul. Pasaż Rudowskiego 3

biuro@grave.pl

tel.: +48 531460581